blue sky cafe
Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci w Centrum Nauki Kopernik w Blue Sky Cafe&Restaurant

Chcesz, aby Twój syn lub córka mieli niezwykłe i udane urodziny? Napisz do nas, ponieważ wiemy, jak ważny to dzień w życiu każdego dziecka. Świętowanie kolejnych urodzin to czas na zabawę, prezenty, spotkania z przyjaciółmi i wielką radość.

My spełniamy dziecięce marzenia o niezwykłych imprezach, gdzie pyszne jedzenie i wesoła zabawa są standardem. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia oprawa, ciekawe przekąski i zdrowe napoje – u nas możesz zorganizować niezapomniany wieczór dla swojego dziecka.

Zrób urodziny dla dzieci w Centrum Nauki Kopernik?

Dzięki wyjątkowej lokalizacji możemy dać dzieciom, to czego inne lokale nie realizują. Nasza restauracja jest położna na Powiślu, a nasza siedziba mieści się w budynku Planetarium "Niebo Kopernika", który wchodzi w skład pomieszczeń zajmowanych przez Centrum Nauki Kopernik. Dzięki takiemu strategicznemu położeniu, masz szansę połączyć urodzinową imprezę w naszym lokalu ze zwiedzaniem Centrum Nauki Kopernik lub Planetarium. To wyjątkowe miejsce, które zachwyci każde dziecko, a i dorosłego porwie w wir niezapomnianych zdarzeń i eksperymentów.

Dzieci po pasjonujących naukowych przygodach, będą miały okazję pobawić się i zjeść pyszne dania w naszym lokalu. Takie urodziny dla dzieci w Centrum Nauki Kopernik wywrą niezwykłe wrażenie na wszystkich przybyłych, a zdjęcia, jakie powstaną, będą wspaniałą pamiątką.

Nie czekaj, napisz do nas już dzisiaj, aby zapytać o wszystkie szczegóły i wolne terminy. Chętnie rozwiejemy wątpliwości, doradzimy i pomożemy z wyborem. Dla nas liczy się wspaniałe wydarzenie, które możemy zorganizować dla dzieci. Aby mogły wspominać swoje cudowne urodziny w Blue Sky Cafe&Restaurant.

Wyślij do nas wiadomość na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. albo jeśli wolisz, zadzwoń i porozmawiaj z nami o urodzinach Twojego dziecka: 508083701. Pozwól nam spełnić marzenia Twojego dziecka, które już zawsze będzie wspominać urodziny w Centrum Nauki Kopernik.

Urodziny to wielkie wydarzenie dla każdego dziecka dlatego jeśli chcą Państwo zapewnić Swojemu dziecku niezapomniane wspomnienia zachęcamy do organizacji przyjęć urodzinowych w Blue Sky Cafe&Restaurant.

Przyjęcie urodzinowe można połączyć z wizytą w Centrum Nauki Kopernik lub Planetarium.

Więcej szczegółów pod numer telefonu 508083701 lub mailowo:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Urodzinki

Zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Państwa pociech.

 
Promocje

Szarlotka+herbata - 6zł

Szarlotka+kawa - 8zł

Tost+kawa - 10zł

 

Copyright bluskycafe.pl 2019, all rights reserved